چرا احمدی نژاد تخریب می شود؟

سیل تخریب دکتر احمدی نژاد در روزهای اخیر به بالاترین حد خود در طول تاریخ کشور رسیده است.
ما در گذشته توهین و تخریب گذشتگان را دیده بودیم اما توهین و تخریب یک دولت در حال کار را ندیده بودیم.
رویه تخریب بی حد " دولت خدمت " البته نشان از یک ترس و نگرانی عمیق در مخالفان دولت دارد. اما هموطنم آیا می دانستی علت ترس از احمدی نژاد چیست و چرا صاحبان قدرت و ثروت، نگران ادامه حضور احمدی نژاد و تفکر وی در کشور هستند؟ از این نکته ظریف هم غافل نباشید که دکتر احمدی نژاد، مظلومانه و بدون ایجاد هیچ فضای ارعاب و تهدید، همچنان با صبوری اجازه می دهد تا مخالفانش این چنین بر علیه وی بتازند و تهمت بزنند و توهین کنند. این در حالی است که در گذشته هیچ دولتی به واسطه در اختیار داشتن انواع امکانات قانونی و مالی اجازه شکل گیری چنین فضایی را نمی داد.
نتایج یک تحقیق آماری توسط اداره پژوهش های خبرگزاری جمهوری اسلامی که در آبان ماه سال گذشته منتشر شد حاوی اطلاعات تامل برانگیزی است.
هموطن آیا می دانی، بر اساس این آمار مشخص شد در سه سال فعالیت دولت نهم ‪ ۳۹ هزار و ۶۸۲ ‬مورد سیاه نمایی درفضای رسانه‌ای و تبلیغاتی کشورعلیه دولت نهم انجام شده است.
متاسفانه و بر اساس همین آمار در 3 سال فعالیت دولت نهم ‪ ۱۶۸۹‬مورد توهین مستقیم به رییس جمهوری در فضای رسانه‌ای و تبلیغاتی صورت گرفته است.
این در حالی است که دردولت آقای هاشمی رفسنجانی یعنی از سال ‪۱۳۶۸‬ تا سال ‪ ۱۳۷۶‬هیچ موردی از توهین مستقیم به رییس جمهور درمطبوعات آن زمان نیافتیم و تنها ‪ ۱۸۹‬مورد سیاه نمایی مشاهده شد.
در دوران ریاست جمهوری آقای خاتمی یعنی طی سال‌های ‪ ۱۳۷۶‬تا۱۳۸۴‬پنج مورد توهین مستقیم به رییس جمهوری و ‪ ۵۴۳‬مورد سیاه نمایی علیه دولت دیده شد.
بر این اساس و درحالی که سیاه نمایی در دولت‌های سازندگی و اصلاحات به بیش از ‪ ۵۰۰‬مورد می‌رسد در سه سال فعالیت دولت نهم بیش از ‪۳۹‬هزار مورد سیاه نمایی علیه این دولت انجام شده است.
این که آمار مربوط به تخریب احمدی نژاد تا 22 خرداد چند صد برابر شود، فقط خدا می داند.
اینها نمونه هایی کوچک از هزاران نمونه تخریب احمدی نژاد است : مردم ببخشید که پول ندارم به شما بدهم که به استقبالم بیایید، احمدی نژاد رییس جمهور بماند ادعای امامت می کند، انسانم آرزوست، نصر من‌ا... و فتح قریب مرگ بر این دولت مردم فریب، دولت سیب‌زمینی نمی‌خوایم، نمی‌خوایم، احمدی نژاد بماند چادر به سر باید از کشور فرار کنیم، مرگ بر دیکتاتور و ...
هموطنم باور کن این مطالب دست نوشته های پشت درها و دیوارها نیست، این مطالبی است که از زبان سیاسیون کشور و هوادارانشان، در روزنامه های وابسته به آن ها و در زمان ریاست جمهوری دکتر احمدی نژاد به چاپ رسیده است! هموطنم آیا می دانستی حجم تخریب ایران و احمدی نژاد از سوی خارج نشینان و دولت های غربی با توجه به حملاتی که از داخل می شود به کمترین حد خود در گذشته رسیده است؟
وای بر ما که فردایی هم هست و می دانیم این دنیا و این چند صباح، محل گذر است و دنیای دیگر هم وجود دارد، اگرچه برخی لابد همچو ما فکر نمی کنند و اعتقادی به آخرت ندارند.

اما هموطنم می دانی چرا از احمدی نژاد می ترسند؟
هموطنم آیا می دانستی همزمان با چهل و چهارمین ماه خدمتگذاری، بر اساس آمار منتشره،‌ احمدی نژاد رئیس جمهور ایران را به پرکارترین مقام عالی رتبه در جهان تبدیل کرده است.
گفته می شود آغاز ساعت کاری رئیس جمهور از 6 صبح با صرف صبحانه کاری با ملاقات کنندگان آغاز و عمدتا تا ساعت 22 شب ادامه دارد. هموطنم آیا می دانستی انجام بیش از 52 سفر استانی و بازدید حدود 500 شهر بزرگ و کوچک در کشور در مدت کمتر از چهار سال، بخشی از کارنامه سنگین فعالیت های دکتر احمدی نژاد را تشکیل می دهد.
انجام فعالیت متوسط 16 ساعت در روز، استفاده از ایام تعطیل برای سفرهای کاری و ملاقات با مردم، حضور در مجامع عمومی و انجام بیش از 950 سخنرانی رسمی و سه هزار ملاقات کاری در طی مدت مذکور، از نظر کمی بیش از دو برابر فعالیت یک رئیس جمهور به طور عادی است.
حضور مداوم در جلسات تخصصی نظیر کارگروه تحول اقتصادی، کارگروه حل مشکل مسکن، کارگروه تنظیم بودجه، از دیگر زمینه های مورد نظر دکتر احمدی نژاد بوده که طی سه سال گذشته انجام شده است.

هموطنم،
احمدی نژاد تخریب می شود، چون سطح آگاهی و توقع مردم را بالا برد.
احمدی نژاد تخریب می شود، چون شبانه روز خدمت می کند و کار بعدی ها را سخت می کند.
احمدی نژاد تخریب می شود، چون کشور را دست بسته در اختیار بیگانگان قرار نداد.
احمدی نژاد تخریب می شود، چون مدیران کمتر متوقع و پاک دست داشت.
احمدی نژاد تخریب می شود، چون دور تسلسل مدیران خانوادگی را شکست.
احمدی نژاد تخریب می شود، چون دست مفسدان و رانت خواران را از ثروت کشور قطع کرد.
احمدی نژاد تخریب می شود، چون در دل و قلب مردم نفوذ زیادی کرد. و بالاخره این که احمدی نژاد تخریب می شود، چون راه بازگشت به قدرت خیلی ها آنقدر سخت شده که وحشت نرسیدن به صندلی ها، خواب را از چشم ایشان گرفته است. هموطن رای تو به احمدی نژاد، رای به خدمت، رای به حذف فاصله ها، رای به شجاعت، رای به اقتدار ملی، رای به ایستادگی، رای به سازندگی و رای به پاکی است.


آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است
با دوستان مروت با دشمنان مدارا
در کوی نیک نامی مارا گذر ندادند
گر تو نمی پسندی تغییر کن قضا را

و من ا... توفیق
ستاد بزرگ حامیان دکتر محمود مردمی نژاد
/ 3 نظر / 10 بازدید
سوارکار

بابا آقای احمدی نژاد دوست

mhk

خیلی با حال بود من از تو کمال تشکر را دارم که ازش طرف داری می کنی

غلام عباس حسینی

آقای داکتر احمدی نژاد خیلی یک آدم دلسوز و رحم دل هست خداوند از ایشان رازی باشد.